Присоединяйтесь к нам и мы всегда будем Вам рады!

Предлагаю для тех, кто не может по какой-либо причине посещать телеграфные курсы, возможность тренироваться на подручном компьютере, в любые промежутки свободного времени, при помощи мной написанной программы, которая позволяет очень быстро и непринужденно выучить и нарастить скорость приема азбуки Морзе (имея исходное представление о звучании знаков). Она генерирует посылку рапорта случайной станции в коде Морзе. Вам остается только принять информацию (желательно запоминая, а не записывая!!!) и подтвердить правильность приема путем ответов на вопросы программы. Позволяет тренироваться принимать рапорта случайных станций, а также, отдельных элементов рапорта (позывной станции, QTH, имя и т.д.). …

CWEmit

Существует большое количество подобных программ, но одной из отличительных особенностей этой, является то, что информация о станции, дающей ответ, выбирается из реальной радиолюбительской  базы данных CallBook (файл БД RIC.DBF), что избавляет от ошибок при работе в «живом» эфире, вызванных заучиванием позывных и рапортов станций при тренировке. Для установки достаточно распаковать, скаченный с сервера, архив в любое удобное место (например: на диск C:). Далее, запустить на выполнение с папки CWEmit файл CWEmit.exe. После запуска появится окно программы в котором, для начала, рекомендую установить галочку «передавать кратко» и нажать «START»... Когда-то эта программа мне помогла, надеюсь поможет и Вам... :)

Работоспособность проверялась под Win98, WinME, WinXP.

Скачать тренажер “CW Emitter” (~ 3,63 mb)

Удачи! 73!

2 комментария »

 1. Доброго часу доби. Дякую за цікаву програму. В ефірі майже рік, проте ніяк не можу довчити морзянку. Мої зв"язки здебільшого перекличка рапортом та QRU і 73, а хочеться більшого. У цій прозі знайшов доброго тренера, проте, мене не тішить наявність лише російських та українських позивних (скачувалися з сайту кубанських радіоаматорів бази позивних) а хочеться чути і європейські, може і «заморські» позивні, їх імена. Здогадуюсь, переробити програму буде складно, збільшиться обсяг, та все ж хотілосяб ширшого вмісту позивних. І ще одне, як на мене є досить незручним переходити з однієї мови на іншу, виникає плутанина (витрачається час на «переведення» очей до кириличної абетки і навпаки? увесь радіоаматорський світ спілкується на англійській мові) і зразу втрачається інтерес до цікавої задумки. А далі виникають думки, а для чого витрачати час, щоб пристосуватися...до програми? в реальному житті все по іншому. Буду радий отримати відповідь щодо моїх коментарів, і якщо буде можливість, випробувати «на собі» нову версію цікавої, багатообіцяючої тренувальної проги. Бажаю успіхів, 73! US5WFP

  P.S. Як справжній радіоаматор, не уявляю музику морянки без шуму фіру, будьласка зробіть шум діапазонів, QSB, QRN. 73!

 2. Мої вітання Андріє!

  Відразу, колего, хочу вибачитися за певну затримку у відповіді та подякувати за позитивну оцінку моєї програми з вивчення азбуки Морзе. Тепер щодо Ваших зауважень:

  1. Відносно «заморських» позивних та імен. Проблема полягає у повноті добровільного наповнення інформацією довідника CALLBOOK, який взято за основу з сайту кубанських радіоаматорів. Виходячи з викладеного, задля доповнення використовуваного програмою довідника кореспондентів, необхідно мати (в табличному вигляді) інформацію для доповнення. Отже, якщо Ви володієте інформацію відносно розташування в мережі Інтернет додаткових баз «заморських» радіоаматорів, то повідомте – я спробую знайти (запропонувати) шляхи їх використання з метою доповнення до існуючої бази даних програми.

  2. Відносно переходу з однієї мови на іншу. Тут, також, проблема полягає в тому, що програма використовує інформацію у тому вигляді – у якому вона знаходиться в базі даних кореспондентів. Тут, хіба що, можу запропонувати розробити утиліту для перекодування використовуваної бази даних у необхідний вигляд (наприклад: перекодувати імена операторів з російських літер на англійські).

  3. Відносно шуму ефіру. Тут все трішки складніше. Справа у тому, що цю програму було написано на мові програмування Visual FoxPro, яка є СКБД і не призначена, зазвичай, для роботи зі звуком. Інакше кажучи, радіограма спочатку готується в оперативній пам‘яті, а лише потім виводиться, що, в свою чергу, спричинятиме «розриви» у віртуальному шумі ефіру і матиме негативний ефект сприйняття. Але, з іншого боку, ніщо не заважає використовувати паралельно інші програми – імітатори шуму та перешкод ефіру (наприклад: зайти на будь-який сайт, що дозволяє слухати ефір через SDR-приймач, або паралельно запустити програвання файлу *.MP3 з записом шуму ефіру).

  У цілому, виходячи з пунктів 1 та 2, бачу доцільним розробити додаткову утиліту (наприклад: Менеджер бази даних кореспондентів), але цю ідею спочатку потрібно більш детально продумати, оскільки за браком часу, зараз не маю можливості на фантазії та помилки. Тобто, потрібно мати чітко сформульоване завдання (що включає всі нагальні пропозиції) і трішки вільного часу…

  З повагою! 73!

Оставить комментарий или два


WWW-Радио

Погода

Прогноз погоды в Киеве

Курсы валют

Опрос

Как Вам мой сайт?

Просмотреть результаты

Loading ... Loading ...

Архив по дате

Июль 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Ноя    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Инициативная группа вкладчиков и клиентов банк Форум SOS Анализ сайта Рейтинг@Mail.ru